#
RAVON R2
від 264 100 грн.
8,2 л
на 100 км
0 -100 км/г
12,4 с
85.5 к.с.
62.6 кВт
Бензиновий, Евро 5
#
RAVON R4
від 271 000 грн.
8,4 на 100 км (MT) /10,4 на 100 км (АТ)
0-100 км/г 11,7 сек
106 к.с.
Бензиновий, Євро 5
#
RAVON NEXIA R3
від 267 000 грн.
8 (мт) / 9,3 (ат) л на 100 км.
0 -100 км/г
12,2 / 12,3 сек
Бензиновый эко. клас EURO 5
106 к.с.
при 5800

Новини

#
15 Серпня 2016 Новини

В Україні пройшла презентація бренду Ravon

11 серпня 2016 року, в Києві за підтримки посольства Узбекистан в Україні, відбулася офіційна презентація нового автомобільного бренду Ravon.

Бренд Ravon приходить на зміну відомому бренду UZ-Daewoo, під маркою якого продавалися автомобілі Matiz, Nexia і Gentra. Бренд відмінно себе зарекомендував на ринку України. 

Створення бренду Ravon є свідченням поступального розвитку автомобільної промисловості Узбекистану, яка виходить на принципово новий і високий рівень, завдяки новим моделям в лінійці бренду Ravon. І одна з цих моделей, а саме R2, була представлена ​​на презентації в Києві.

Модель Ravon R2 – це нове покоління автомобілів компакт-класу, що зійшов з виробничих ліній заводу General Motors Uzbekistan. Як зазначив у своєму виступі Посол республіки Узбекистан в Україні пан Алішер Абдуалієв, автомобіль Ravon R2 оснащений двигунами виробництва “GM Powertrain Uzbekistan”, який створено за участі General Motors. Пан Посол також зазначив, що спільні підприємства з General Motors є свідченням успіху розвитку економіки Узбекистану, а автомобільна промисловість республіки – однією з головних досягнень незалежності Узбекистану.

Як і попередник UZ-Daewoo, RAVON націлений на те, щоб стати лідером в сегменті доступних автомобілів. І для цього у бренду є всі передумови:

– перевірена якість і глибоке знання українського ринку та його потреб, досягнуте брендом UZ-Daewoo за тривалий час своєї присутності в країні;

– використання високотехнологічних і найбільш сучасних розробок автомобільної індустрії;

– оновлений модельний ряд;

– довгострокові плани по розширенню модельного ряду і дилерської мережі.

Сьогодні RAVON надає покупцям широкий вибір автомобілів, перевірених часом на якість, надійність і міцність. Новий бренд поєднує в собі все краще від бренду Daewoo і величезний досвід, набутий компанією за 15 років роботи на українському ринку. Продаж і дистрибуція автомобілів відбувається через існуючу мережу дилерів з додаванням нових у міру розширення портфеля компанії. Уже найближчим часом RAVON зможе зайняти значну частку в сегменті доступних автомобілів в Україні. Бренд RAVON, як і його попередник, приходить в Україну з серйозними намірами й надовго.

Інформаційна довідка

У 1992 році компаніями Daewoo (Південна Корея) і «Узавтосаноат» (Узбекистан) було укладено угоду про створення спільного підприємства Uz-Daewoo Auto Co. для будівництва в Узбекистані автомобільного виробництва. У 1996 році відбулася церемонія відкриття нового заводу, який почав виробляти популярні моделі Daewoo – NEXIA, DAMAS, TICO. З 2001 року почалося виробництво Matiz. У 2005 році «Уздеуавто» викупило частку корейської компанії в спільному підприємстві. Пізніше були придбані ліцензії на бренди Nexia, Matiz, Damas. 2013 рік – нова віха в історії бренду: випуск нової моделі C-класу Daewoo Gentra. Вихід на ринок нового бренду RAVON – це підтвердження успішного розвитку компанії за рахунок пропозиції нових, сучасних, технологічних, автомобілів.

Офіційним дистриб’ютором автомобілів бренду Ravon в Україні є компанія «Укр-УзАвто».